Vývoj Elektroniky a Hardware

Elektroniku navrhujeme dle zavedených postupů s ohledem na širokou škálu aspektů, které mohou ovlivnit chování a životnost produktu. Každý design vzniká dle poctivě vytvořených pravidel a je kontrolován dle prověřených checklistů. Spolehlivost je dalším důležitým aspektem produktu dbáme proto na přísné dodržování požadavků užitých komponent, dostatečné tolerance a robustnost návrhu.

Analogové technika

Naší doménou je analogová technika tvoříme zdroje, rozhraní, zesilovače, měniče a audiotechniku obecně. Nebojíme se jít ani do vyšších napětí.

Digitální technika

V případě rozumných rychlostí jsme schopni navrhovat i digitální techniku, třeba on-board USB 2.0 HUB se zákaznickou správou napájení není problém.

RF technika

Zde jsou naše schopnosti omezené na návrhy přenosových vedení (mikropásková vedení a koplanární vlnovody), čipových antén, antén na deskách plošných spojů vycházejí z doporučených designů a užití již hotových modulů. Jsme vám ale schopni dohodit našeho partnera, který je v této oblasti více než zkušený.

Layout (routování)

Layout běžně děláme pro 1, 2 až 6-vrstvé desky. Vyžíváme v miniaturizaci a baví nás při navrhovaní DPS čelit různým výzvám jak z hlediska prostoru tak z hlediska speciálních požadavků.

Osazení

U desek s komponentami velikosti 0603 a většími jsme schopni zajistit ruční pájení v kusovém množství. U menších komponent nebo v případě, že se nebude jednat o prototyp, ale o hotový produkt jsme schopni zajistit osazení v prvotřídní kvalitě externím dodavatelem.

Oživení

Navrhneme pro vás desku a dodáme ji oživenou a funkční. Oživení částí desky bude provedeno na základě požadavků zákazníka. V případě desek, jejichž funkce je založena na MCU, je možné provádět oživení i ve spolupráci s vašimi programátory.

Výroba

Zajistíme pro vás výrobu prostřednictvím externích dodavatelů včetně přípravy funkčních testů oživení a sestavení zařízení. Výrobu prototypů jsem schopni zajistit i u nás. Stejně jako drobné opravy či reworky desek.