Vývoj hardware a software

Zakázkový vývoj elektroniky a softwaru včetně úpravy produktů a podpory dalšího vývoje u zákazníka.

Naše portfolio

Vyvíjíme kvalitní a spolehlivý software.

Primárně se věnujeme vývoji testovacích a automatizačních nástrojů, systémových služeb, ovladačů a vývojářských sad SDK.  Ctíme důležité principy programování, myslíme v návrhových vzorech a knihu čistý kód považujeme za zákon. Na čitelnosti, spolehlivosti a znovu použitelnosti kódu si zakládáme.

Onboarding, integrace a procesy CD/CI.

Zajišťujeme realizaci aplikací u zákazníka včetně jejich úpravy na míru, nastavení procesů kontinuální integrace a kontinuálního nasazení.

Vývoj a malosériová a prototypová výroba elektroniky.

Nabízíme vývoj hardwarových komponent i produktů včetně certifikací CE a firmware. Nejvíce zkušeností máme v oblasti datových převodníků a karet pro měření a automatizaci. Dále máme zkušenosti s vývojem testovacích přípravků pro malosériovou výrobu, a to včetně automatického přidělování sériových čísel, evidování výrobků a generování licencí pro HW klíče.

Restaurace a reinkarnace zastaralých a moderním standardům nevyhovujících projektů.

Staré projekty opravíme a přepíšeme dle nejmodernějších požadavků na kód a jeho bezpečnost, efektivitu a čitelnost.

Podpora vývoje.

Dodáváme a navrhujeme nástroje a celá pracoviště pro podporu vývoje elektronických komponent.

Výhody řešení

čitelný, spolehlivý a znovu použitelný kód

přístup k vývojářským nástrojům a balíčkům

inovativní nápady a proklientský přístup

Naše produkty

Testovací prostředí Testera

Testera je prostředí pro tvorbu a spouštění testovacích scénářů. Nabízí možnost správy zdrojových dat testů a přístupy ke službám jako jsou např. simulátory tras, centra PSAP systému eCall a virtuální centrum backoffice systému ITS pro inteligentní dopravní infrastrukturu. Pro tvorbu testů je dostupná integrovaná nápověda, pomocné toolboxy a statická analýza kódu.

statická analýza kódu testů
integrovaný git
přehledné reporty jako výstup

Testovací systém Testegra

Modulární testovací systém pro testy end‑to‑end, komponentní testy a testování v malosériové výrobě. Je založený na průmyslovém PC s operačním systémem Windows. Původně byl navržen pro testování ECU jednotek a Infotainment zařízení v automobilech.
konfigurovatelnost a rozšiřitelnost
zástavba do 19“ Rack
nízká cena

Převodníky sběrnic CAN Guru a LIN Guru

Označení Guru používáme pro produktovou  řadu převodníků sběrnic, v tuto chvíli jsou dostupné převodníky sběrnic CAN a LIN. Jejich hlavní výhodou je správa zařízení a jejich konfigurací přes službu Oakrey Hardware Manager, který umožňuje přístup na jedno zařízení z více programů současně.

přehledný správce zařízení
snadný firmware update
multi-klientový přístup ke sběrnici

Emulátor sběrnice CAN Emu

Označení Emu používáme pro emulátory datových toků sběrnic, v tuto chvíli je dostupný emulátor sběrnice CAN. K zařízení patří softwarový nástroj DBC Browser, který kromě editace a tvorby DBC souborů nabízí možnost No-code tvorby emulačních profilů. Na základě emulačního profilu vygeneruje kód, přeloží jej na strojový kód a nahraje do zařízení.

no-code programování
generování firmware
originální řešení